Služby

Důkladně se věnuji péči o srst a celkový vzhled Vašeho zvířátka. Stříhám, trimuji, rozčesávám, koupu, fénuji, zkracuji drápky, depiluji a čistím uši, ošetřuji anální žlázy. V rámci veterinární prevence zjišťuji přítomnost parazitů a patologických změn.

Srst každého zvířete je ojedinělá, je identifikátorem zdraví a má své vlastní specifické požadavky. Proto ke každému zvířátku přistupuji individuálně s využitím dlouholetých zkušeností práce s domácími mazlíčky.

Velmi podrobně se zabývám komplexní péčí o zvířátka. Každé zvíře je ojedinělé a má své vlastní specifické požadavky.

Proto Vám poradím, jak o ně konkrétně pečovat a vždy podle jejich plemene, aktuálního věku, zdravotního stavu a fyziologie. Týká se to výživy, výchovy, pohybu, vzhledu a celkového zdraví.

Po dohodě pořádám přednášky na témata „Péče o domácí mazlíčky”, „Vztah člověka ke zvířeti” a jiná týkající se chovu psů a koček a veterinární prevence.

V poslední době provádím i profesionální rehabilitaci. Týká s to sportujících pejsků, seniorů, zvířátek po úraze nebo operaci.

Fyzioterapeutické metody uvolnění svalů masážemi, dotekem, kondičními masážemi a strečinkem pomohou i při veterinární léčbě ve spolupráci s veterináři.

Šití oblečků na míru

Nemůžete si vybrat z žádných nabízených typů oblečků, nebo žádný obleček vašemu pejskovi nepadne?  Objednejte se na konzultaci a měření oblečku na míru. Zajistím u velmi šikovných dam jeho ušití. Garantuji Vaši spokojenost a pohodlí mazlíčka.

Napište mi!

Chcete se před návštěvou salonu na něco zeptat? Neváhejte a napište mi:

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Ing. Helena Alexová

Vladislavova 2131, 269 01 Rakovník

mobil: +420 606 943 513